Makk Gyula Autósiskola Bemutatkozás

Üdvözlöm Önöket!

Engedjék meg, hogy egy pár mondatban bemutassam Autósiskolánkat.
Iskolánknál 23 éve a szakmában dolgozó oktató kollégák mellett, fiatal szakoktatók tevékenykednek
A Makk Gyula Autósiskola 2021-től végez gépjárműoktatást Fejér Megye területén, bővebben Mór, és vonzáskörzetében. Székhelyünkön /Csókakő, Petőfi u. 2./ kialakítottuk oktatási központunkat. Itt tanterem, váró, pihenő és szociális helyiségek segítik a kultúrált oktatást.
Saját /rutin/ tanpályánkon végezzük a gyakorlati oktatást, és itt is történik a vizsgáztatás is.
Főállású és másodállású szakoktatók, az M, A1, Ak, A, B, kategóriákban állnak a tanulni vágyó hallgatók rendelkezésére.
Kérem látogasson el honlapunkra a www.makkgyulaautosiskola.hu, ahol megtekintheti az oktató kollégáinkat, és az oktató járműveket.

Kollégáim és magam nevében jó tanulást, és balesetmentes közlekedést kívánok.

Tisztelettel:

Makk Gyula